یکی از مهمترین مصارف قفل هوشمند، استفاده از آن بر روی درب اتاق مدیریت به منظور بالاتر بردن امنیت است. این نوع قفل ها باعث می‌شوند که هر فردی بدون اجازه مدیر نتواند به اتاق او دسترسی داشته باشد. در این مقاله قرار است به قفل هوشمند اتاق مدیریت، اهمیت استفاده از آن و چند نمونه از بهترین قفل های هوشمند اتاق مدیریت بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

قفل هوشمند اتاق مدیریت

همانطور که کاملا بر این قضیه واقف هستید، با توجه به افزایش سرقت ها، حفظ امنیت ادارات و محل های کار، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت غفلت از این موضوع، شاید خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. یکی از مهمترین مکان ها در ادارات و شرکت ها، اتاق مدیریت است.

 قفل های کلیدی قدیمی به دلیل امنیت بسیار ضعیفی خود، نمی‌توانند تضمین کننده امنیت اتاق مدیریت باشند و به همین دلیل پیشنهاد اهالی متخصص در زمینه قفل و امنیت، استفاده از قفل هوشمند برای اتاق مدیریت است. قفل هوشمند به گونه ای طراحی شده است که سارقان نمی‌توانند آن را باز نمایند.

قفل های هوشمند اتاق مدیریت همانند دیگر قفل های هوشمند از انواع مختلفی برخوردار هستند که تفاوتشان در روش های بازگشایی آنها است. روش های بازگشایی مختلف مانند اثر انگشت، تشخیص چهره، اسکن کف دست، رمز عبور، کارت هوشمند و تلفن همراه باعث شده است تا مدیران با تنوع بالایی در انتخاب قفل هوشمند مناسب درب اتاق خود روبرو باشند. البته مدیران ادارات، شرکت ها و کارخانه ها از قفل های هوشمند ترکیبی نیز که مجهز به چندین روش بازگشایی هستند، می‌توانند استفاده نمایند.

درصورتی که علاقه مند به مطالعه در مورد قفل هوشمند هستید، حتما مقاله قفل هوشمند چیست منتشر شده در تنسر لاک را مطالعه نمایید.

اهمیت استفاده از قفل هوشمند برای اتاق مدیریت

اهمیت استفاده از قفل هوشمند برای اتاق مدیریت

حفظ امنیت

مهمترین مزیت قفل هوشمند، امنیت بالایی است که به محیط های داخلی می‌دهد و از قضا اتاق مدیرت یکی از مهمترین مکان ها در ادارات، شرکت ها و کارخانه ها محسوب می‌شود که باید امنیت ۱۰۰ درصدی داشته باشند. روش های بازگشایی امن قفل هوشمند مانند اثر انگشت، تشخیص چهره، رمز عبور و کارت هوشمند باعث شده است تا اتاق های مدیران دیگر خلاء امنیت را احساس نکنند.

کنترل از راه دور

یکی از ویژگی های مهم قفل های هوشمند، اتصال به تلفن همراه و کنترل آن از راه دور است. با نصب قفل هوشمند بر روی درب اتاق مدیریت، مدیران می‌توانند از راه دور بر روی درب اتاق خود تسلط و کنترل داشته باشند. نکته بسیار مهم دیگر این است که درصورت تلاش برای باز کردن این قفل از طریق اعمال فشار یا شوک الکتریکی، مدیر از طریق تلفن همراه خود متوجه این اقدام خواهد شد.

چند قفل هوشمند اتاق مدیریت تنسر لاک

قفل هوشمند دماوند

یکی از بهترین قفل های هوشمند تنسر لاک که هم از قابلیت بر روی درب های مسکونی برخوردار است و هم می‌توان آن را بر روی درب اتاق مدیریت نصب نمود، قفل هوشمند دماوند است. قفل هوشمند دماوند به جهت برخورداری از روش های بازگشایی مثل اثر انگشت، رمز عبور، کارت و تلفن همراه، یکی از محبوب‌ترین قفل های هوشمند تنسر لاک است و علاقه مندان بسیاری برای اتاق مدیریت خود، از این قفل خریداری نموده‌اند.

قفل هوشمند دماوند

قفل دماوند

قفل هوشمند پاسارگاد

اگر قصد دارید قفل نصب شده بر روی درب اتاقتان از همه نظر کامل باشد، قفل هوشمند پاسارگاد گزینه ای جذاب برای شما است. کاملترین قفل هوشمند ایرانی که به آن لقب قفل جادویی نیز داده شده است، روش های بازگشایی مختلفی نظیر تشخیص چهره، اثر انگشت، اسکن خطوط کف دست، رمز عبور، کارت هوشمند و تلفن همراه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

قفل هوشمند پاسارگاد

قفل پاسارگاد

قفل هوشمند توچال

تنسر لاک برای مدیرانی که از درب های شیشه‌ای و شیشه سکوریت برای اتاق خود استفاده می‌کنند، قفل مخصوص تولید نموده است تا آنان نیز بتوانند از مزایای قفل هوشمند بهره مند شوند. قفل هوشمند توچال با طراحی زیبا و امنیت بسیار بالا، گزینه بسیار فوق العاده ای برای نصب بر روی درب مدیریت محسوب می‌شود.

قفل توچال

قفل هوشمند زاگرس

اگر درب اتاق شما از ضخامت کمی برخوردار است یا از نوع درب های یو پی وی سی می‌باشد، قفل هوشمند زاگرس دقیقا همان قفلی است که به دنبال آن می‌گردید. بازگشایی از طریق اثر انگشت، رمز عبور و کارت هوشمند، از ویژگی های این قفل هوشمند به حساب می آید. همچنین به دلیل قیمت بسیار مناسب آن، قفلی کاملا مقرون به صرفه برای شما خواهد بود.

قفل زاگرس

برای مشاهده بیشتر قفل های هوشمند تنسر لاک، به صفحه قفل های مسکونی و اداری مراجعه نمایید.

ویژگی های قفل های هوشمند اتاق مدیریت تنسر لاک

تمامی قفل های هوشمند تنسر لاک از ویژگی های زیر بهره مند می‌باشند:

 • امنیت بالا
 • پردازنده قدرتمند اروپایی
 • روش های بازگشایی مختلف
 • طراحی منحصربفرد و زیبا
 • مواد اولیه باکیفیت در بدنه
 • کلید مکانیکی برای استفاده در مواقع اضطراری
 • مجهز بودن به سیستم ضد سرقت و ضد شوک
 • قیمت مناسب
 • تنظیم رمزنگاری توابع خیالی
 • منو مدیریتی جهت شخصی سازی
 • گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش مناسب

قیمت قفل هوشمند برای اتاق مدیریت

همانطور که توضیح داده شد، قفل هوشمند مناسب درب اتاق مدیریت می‌تواند روش های بازگشایی متفاوت داشته باشد و همین روش ها از مهمترین نکات در تعیین قیمت قفل هوشمند اتاق مدیریت به شمار می‌رود. در ساخت هر یک از این قفل ها، تکنولوژی های خاصی مورد استفاده قرار گرفته است که سبب تفاوت قیمت در آنها می‌شود. برای دریافت قیمت قفل های هوشمند مناسب برای اتاق مدیریت تنسر لاک، بهتر است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

خرید قفل هوشمند برای اتاق مدیریت

شما برای خرید قفل هوشمند برای اتاق مدیریت خود، تنها کافی است با کارشناسان تنسر لاک تماس حاصل نمایید. کارشناسان تنسر لاک با توجه به نیازها و امکانات مدنظر شما، بهترین گزینه را به شما معرفی خواهند نمود.