درباره ما

ارزش‌های سازمانی ما

تعهد

نوآوری

توسعه

توانمندسازی

تنسر، از آغاز تا اکنون...

برند تنسر با حضور در بازار ابزارآلات ابتدا به تامین محصولاتی از جمله جعبه ابزار تنسر در انواع مختلف، ابزارآلات دستی، سمباده ها، تیغه های گرانیت بر، کارواش خانگی و… آغاز گردید و با ارائه ابزارآلات در فروشگاه ها و توزیع در بازار با محوریت فروشگاه مرکزی و در بازار اصفهان به فروش و بازاریابی این محصولات پرداخت. پس از آشنایی بیشتر با تامین کنندگان و تولید کنندگان ابزارآلات در کشور چین و تجربه محصولات با کیفیت نسبت به محصولات بی کیفیت ایرانی و چینی با تمرکز بر انواع قفل های حیاطی، کتابی و… شروع به برنامه ریزی اولیه بر مبنای مهندسی محصول و تحقیقات در خصوص متریال و مکانیزم های بهینه ساخت کرد ودر این بخش به کار خود ادامه داد.

در سال ۱۳۹۵ برند تنسر با تمرکز بر انواع قفل هوشمند حیاطی، کتابی و… به شهر تهران منتقل و به کار خود ادامه داد. در حال حاضر تنوع بیش از حد برندهای بازار قفل و قیمت پایین قفل های اقتصادی در همه انواع محصولات باعث عدم درگیری مخاطبان نهایی و شرایط مشتریان و توزیع کنندگان و خورده فروشان این حوزه، سلیقه خاص و متفاوت مخاطبان برند کم بوده که این موضوع منجر به انتخاب ساده تر قفل توسط مخاطبان و ورود برند تنسر در رقابت فشرده با برندهای اقتصادی شده است.

از دیرباز با قفل های تنسر

آینده چه شکلی است؟

رسیدن به سطحی از کیفیت محصولات در زمینه ی قفل های ساختمانی و عمومی در جهت انجام کاری مفید برای جامعه ایرانی و نیز کسب درآمد برای مالکان و مدیران و کارمندان از طریق ایجاد محیطی صمیمی، منعطف و پویا با تعامل بین مدیران مجموعه، کارکنان، توزیع کنندگان و مشتریان عمده درجهت هدف عالی مجموعه برای افزایش امنیت و آرامش در حوزه حریم شخصی و عمومی جامعه و بصورت کلی ایجاد تغییر در نگرش افراد برای تمایل به خرید برند قفل های مطمئن تر و بادوام تر در بازار.

تعداد پروژه هایی که به خود رنگ امنیت گرفته اند:

۰
پروژه مسکونی
۰
پروژه اداری
۰
پروژه هتلی
۰
پروژه باشگاهی

گروه صنعتی تنسر لاک در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان