قفل هوشمند درب شیشه سکوریت

درب شیشه سکوریت درب‌هایی هستند که به دلیل امنیت بالا افراد بسیاری را به خود جذب کرده‌اند اما این امنیت بدون یک قفل هوشمند یا قفل دیجیتال درب شیشه سکوریت حاصل نخواهد شد. اغلب این قفل‌ها علاوه بر داشتن توانایی به حداکثر رساندن ایمنی، گزینه‌ای ممتاز برای درب‌های شیشه سکوریت محسوب می‌شوند. تنها باید با آگاهی از انواع آن مناسب‌ترین مدل را برای نیاز خود انتخاب کنید.

همچنین استفاده از قفل دیجیتال درب شیشه سکوریت تنها به امنیت بالا منجر نمی‌شود و موارد دیگر مثل امکانات ویژه را هم در برمی‌گیرد تا با شیشه سکوریت ترکیبی عالی ایجاد کند. البته هر قفل هوشمندی از هر برندی توانایی ارائه چنین عملکردی را ندارد، پس در ادامه علاوه بر بررسی امکانات ویژه این قفل‌ها، به معرفی بهترین آن‌ها هم خواهیم پرداخت.

قفل هوشمند شیشه سکوریت چیست؟

قفل هوشمند شیشه سکوریت

درب‌های شیشه سکوریت نسبت به درب‌های شیشه‌ای معمولی مقاومت پنج برابری دارند اما با این وجود باز هم برای به دست آوردن این امنیت به یک قفل فوق‌العاده نیازمند هستند. در مجموع قفل هوشمند شیشه سکوریت می‌تواند هر کدام از انواع قفل هوشمند باشد اما مسئله پراهمیت مرتبط با نیاز شما و برتری بعضی از مدل‌ها نسبت به یکدیگر است.

با توجه به اینکه درب شیشه سکوریت نسبت به گذشته رواج بیشتری پیدا کرده و در اماکن مختلف از جمله فروشگاه‌ها، ادارات، شرکت‌ها و حتی بانک‌ها مورد استفاده قرار گرفته است، هر کدام از قفل‌ها می‌توانند عملکرد مناسب‌تری برای هر یک از این اماکن داشته باشند. البته در مجموع انواع قفل‌های برند تنسر لاک به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوان از آن‌ها در راستای نیازها و انتظارات گوناگون به‌خوبی بهره برد.

همچنین بهتر است از ویژگی‌های مهم یک قفل هوشمند درب شیشه سکوریت با کیفیت بالا آگاهی داشته باشید تا بتوانید انتخابی بهتر را تجربه کنید. بعضی از این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

 • مقاومت بالا
 • برخورداری از سیستم ضد سرقت
 • برخورداری از سیستم ضد شوک
 • داشتن منبع تغذیه اضطراری برای مواقعی مثل قطع برق
 • داشتن گارانتی
 • داشتن نوعی پشتیبانی یا قابلیت برای مواقع ضروری مثل کلید مکانیکی
 • قیمت مقرون به صرفه

وجود چنین خصوصیاتی که اصلی‌ترین هستند به شما تا حدود زیادی از کیفیت قفل هوشمند درب شیشه سکوریت اطمینان خواهند داد. البته فراموش نکنید که یافتن همه این ویژگی‌ها در یک قفل کار ساده‌ای نخواهد بود و به اطلاع و آگاهی از بهترین مدل نیاز خواهید داشت.

انواع قفل هوشمند شیشه سکوریت

انواع قفل هوشمند شیشه سکوریت مدل‌های مختلف و گوناگونی را شامل می‌شود که از رایج‌ترین آن‌ها قفل اثر انگشتی، قفل کارتی، قفل رمزی و قفل ترکیبی است. هر کدام از این قفل‌ها با توجه به کیفیت یا برندی که آن‌ها را ساخته است عملکرد متفاوتی نشان می‌دهند. پس برای مطمئن بودن بهترین کار خرید از یک برند معتبر و قابل‌اطمینان است.

 • قفل اثر انگشتی یا قفل فینگر پرینت: یکی از مدل‌های قفل هوشمند درب شیشه سکوریت که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، قفل اثر انگشتی یا قفل فینگر پرینت می‌باشد. دلیل محبوبیت این قفل‌ها علاوه بر عدم نیاز به کلید و پرستیژ بسیار بالا، امنیت قابل‌توجهی است که ارائه می‌کنند.
 • قفل کارتی: قفل‌های کارتی نسبت به بعضی از قفل‌های شیشه سکوریت دارای پیشینه طولانی‌تری هستند و تقریباً همه ما با آن‌ها آشنا هستیم. این قفل‌ها هم با امنیت و ساختار خاص خود برای درب‌های شیشه سکوریت انتخاب مطلوبی به شمار می‌آیند. همچنین اکثر آن‌ها از تعداد زیادی کارت پشتیبانی می‌کنند که می‌توانید به دلخواه کارت‌ها را در اختیار افراد مورد اعتماد خود قرار دهید. برای مثال در ادارات می‌توان این کارت‌ها را تنها در اختیار بعضی از کارمندان قرار داد.
 • قفل دیجیتال رمزدار درب شیشه سکوریت یا قفل رمزی: یکی دیگر از مدل‌های محبوب، قفل رمزدار یا قفل رمزی است که با رمز عبور باز می‌شود. البته بعضی از آن‌ها هم قفل کلمه عبور هستند که نیازمند پسوورد می‌باشند. چنین قفل‌هایی دردسر فراموش کردن یا شکستن کلید را از بین برده‌اند و در نتیجه تنها به وارد کردن رمز عبور خود نیاز خواهید داشت.
 • قفل ترکیبی: یکی از جدیدترین قفل‌ها که امکانات آن توجه همه افراد را به خود جلب کرده است، قفل ترکیبی می‌باشد که رمز عبور، کارت و حتی فینگر پرینت یا اثر انگشت را هم پوشش می‌دهد. این نوع از قفل هوشمند درب شیشه سکوریت، پشت در ماندن را از بین برده و ایمنی اماکن مختلف را به حداکثر ممکن رسانده است. البته هر برندی چنین قفلی را طراحی نمی‌کند یا حتی بعضی از آن‌ها قفل ترکیبی را با کیفیت لازم تولید نمی‌کنند اما برند تنسر لاک با دسترسی به تجهیزات فوق پیشرفته بهترین آن‌ها را تولید و عرضه کرده است.

اگرچه این موارد همه از بهترین نمونه‌های انواع قفل هوشمند درب شیشه سکوریت هستند اما از میان آن‌ها باز هم برخی می‌توانند نسبت به دیگر مدل‌ها کارایی بیشتری داشته باشند. اگر از جایگاه مهم امنیت آگاهی داشته باشید و بخواهید که بیشترین ایمنی را برای محیط کار یا محل زندگی خود به وجود آورید، باید با اطلاعاتی کامل دست روی بهترین مدل‌های موجود بگذارید. به همین دلیل در ادامه بهترین قفل هوشمند درب شیشه سکوریت را همراه با ویژگی‌ها و برند آن به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین قفل درب شیشه سکوریت کدام است؟

بهترین قفل دیجیتال درب شیشه سکوریت

برای تصمیم‌گیری در مورد بهترین قفل درب شیشه سکوریت موضوعات گوناگونی باید تحت بررسی قرار گیرند. این موضوعات را می‌توان در جواب سه سؤال زیر پیدا کرد:

 1. آیا این قفل بیشترین میزان ایمنی را به وجود می‌آورد؟
 2. این قفل از چه ویژگی‌ها و امکاناتی پشتیبانی می‌کند یا نحوه بازگشایی آن چیست؟
 3. این قفل هوشمند مناسب چه اماکنی است؟ آیا با درب‌های شیشه سکوریت سازگار است؟

یکی از قفل‌ها یا حتی تنها قفلی که با طراحی خاص خود جواب همه این سؤالات را پوشش داده است، قفل هوشمند توچال می‌باشد. این قفل دیجیتال درب شیشه سکوریت به بهترین شکل ممکن توسط برند تنسر لاک تولید شده است و تمامی نیازها را نسبت به یک قفل عالی برآورده می‌کند. اگر بخواهیم ویژگی‌های این قفل را جداگانه توسط سؤالات جواب دهیم، به این شرح خواهد بود:

۱.آیا این قفل بیشترین میزان ایمنی را به وجود می‌آورد؟ بله. در طراحی این قفل استانداردهای لازم رعایت شده‌اند.

۲.این قفل از چه ویژگی‌ها و امکاناتی پشتیبانی می‌کند یا نحوه بازگشایی آن چیست؟ ویژگی‌های منحصر به فرد قفل هوشمند توچال بسیار هستند، پس به‌صورت جداگانه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

۳.این قفل هوشمند مناسب چه اماکنی است؟ آیا با درب‌های شیشه سکوریت سازگار است؟ قفل هوشمند توچال به‌صورت اختصاصی برای درب‌های شیشه سکوریت طراحی شده است و برای شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و ادارات عالی می‌باشد.

پس می‌توان با اطمینان گفت که گرچه اکثر قفل‌های هوشمند بسیار پرکاربرد و مفید هستند اما بعضی از آن‌ها از جمله قفل توچال با طراحی اختصاصی خود برتری پیدا کرده‌اند. چنین مواردی باعث می‌شود که حتی اگر برای مدت طولانی از اداره یا محل کار خود دور بودید، با بهره‌گیری از امکانات قفل هوشمند برای شما از این جانب نگرانی وجود نداشته باشد.

چرا قفل هوشمند توچال را انتخاب کنیم؟

ویژگی‌های قفل توچال برای درب‌های شیشه سکوریت بسیار زیاد هستند اما مهم‌ترین دلایلی که ثابت می‌کنند این قفل انتخابی کم‌نظیر است را می‌توان در ۱۰ مورد خلاصه کرد:

 • نوعی قفلی ترکیبی از رمز عبور، اثر انگشت و کارت برای استفاده به صورت دلخواه
 • بهره‌مندی از پردازنده و حسگر اروپایی
 • قابلیت استفاده از کلید مکانیکی برای مواقع اضطراری
 • سیستم امنیتی دو مرحله‌ای برای امنیت حتی بیشتر!
 • ورودی میکرو یو اس بی جهت منبع تغذیه اضطراری
 • دارای سیستم ضد شوک و ضد سرقت
 • گارانتی هفت ساله (۵+۲) تعویض
 • قیمت مقرون به صرفه
 • مقاومت چشمگیر
 • طراحی و تولید اختصاصی برای درب‌های شیشه سکوریت

همان‌طور که مشخص است قفل هوشمند توچال نه تنها ویژگی‌های مهم یک قفل هوشمند درب شیشه سکوریت با کیفیت بالا را کاملاً پوشش داده است، بلکه امکانات بیشتری مثل ترکیبی بودن را هم در برمی‌گیرد. این خصوصیت به این معناست که ویژگی‌های چند قفل مختلف را توسط یک قفل تجربه خواهید کرد.

همچنین این قفل دیجیتال درب شیشه سکوریت دارای قابلیت قفل اتوماتیک است که به معنای عدم ورود افراد غیرمجاز می‌باشد. در ضمن با این مزیت دیگر به نگرانی برای فراموشی قفل کردن درب نیاز نخواهد بود.

علاوه بر این نکات، قفل توچال از زیبایی و ظاهر جذابی برخوردار است که به درب‌های شیشه سکوریت جلوه‌ای خاص می‌بخشد. البته قابلیت شخصی‌سازی منوی این قفل را هم نمی‌توان نادیده گرفت. در نتیجه شواهد و مزایا ثابت می‌کنند که خرید قفل توچال یک خرید اقتصادی و عاقلانه خواهد بود.

خرید قفل هوشمند شیشه سکوریت تنسر لاک

قفل هوشمند درب شیشه سکوریت

گروه صنعتی تنسر لاک با بهره‌گیری از سابقه‌ای مفید توانایی تولید و ارائه بهترین قفل‌های هوشمند برای اماکن گوناگون را به دست آورده است. به این معنا که این برند انواع قفل‌ها برای اماکن مسکونی، اداری، هتلی و حتی باشگاهی را با برترین جنس‌ها و کیفیت‌ها پوشش داده است.

قفل هوشمند تنسر لاک باعث شده که در مقایسه قفل‌های قدیمی و معمولی دیگر رنگ و کیفیتی نداشته باشند. از مزایای قفل‌های هوشمند این برند عوامل مختلفی را می‌توان مثال زد:

 • امنیت منحصر به فرد
 • زیبایی و جذابیت یا ایجاد پرستیژ
 • کنترل از راه دور
 • سازگاری با درب‌های گوناگون
 • مناسب‌ترین قیمت‌ها
 • اصالت و کیفیت کالا

در نهایت برای دریافت مشاوره یا مطرح کردن سؤالات در خصوص خرید قفل هوشمند درب شیشه سکوریت یا هر قفل هوشمند دیگری می‌توانید به‌آسانی با کارشناسان تنسر لاک تماس حاصل فرمایید.