امروزه نه تنها استفاده از قفل و دستگیره کلیدی موجب کاهش امنیت ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌شود، بلکه ظاهر آن‌ها با سایر لوازم لوکس و شیک منزل یا محیط کار تناسب ندارد. در واقع در چنین اماکن مهمی که همه وسایل و تجهیزات مدرن هستند، استفاده از قفل و دستگیره قدیمی انتخاب درستی نخواهد بود و حتی با امنیت پایین موجب ایجاد خطر و خسارت می‌شود. به همین دلیل استفاده از دستگیره هوشمند به خصوص مدل‌های لوکس و جذاب بهترین جایگزین خواهد بود.

این دستگیره‌ها با ظاهر شیک و قابلیت‌های خاص خود جلوه‌ای تازه به محیط می‌بخشند و توجه افراد را به منحصر به فرد بودن خود جذب می‌کنند. به همین دلیل اکثر کاربران به دنبال خرید لوکس ترین دستگیره هوشمند با امکانات کاربردی هستند تا نهایت استفاده مفید را از این قفل‌ها داشته باشند. این نوع دستگیره‌ها دارای ویژگی‌های قابل توجهی هستند که در ادامه در کنار بررسی آن‌ها به معرفی بهترین و لوکس ترین دستگیره هوشمند خواهیم پرداخت.

ویژگی های دستگیره های هوشمند لوکس

ویژگی های دستگیره های هوشمند لوکس

اگرچه تنوع دستگیره‌ها و قفل‌های هوشمند زیاد است و مدل‌های گوناگونی از آن رواج پیدا کرده‌اند اما نمی‌توان تمامی این مدل‌ها را به عنوان دستگیره هوشمند لوکس و کاربردی به شمار آورد. بلکه تنها تعدادی از نمونه‌ها با برخورداری از امکانات، خصوصیات و ویژگی‌های خاص از دستگیره‌های هوشمند لوکس به حساب می‌آیند.

این ویژگی‌ها یا به عبارتی لوکس بودن دستگیره و قفل‌ها بر اساس مواردی مثل نوع بازگشایی، طراحی ظاهری، امکانات دستگیره، کاربرد و حتی میزان امنیت مشخص می‌شوند. در مجموع این عوامل باعث می‌شوند که دستگیره‌های لوکس درخور یک خانه لوکس و شیک باشند.

نوع بازگشایی

اصلی‌ترین ویژگی که دستگیره‌های هوشمند لوکس را شرح می‌دهد، نوع باز شدن آن‌ها است. در واقع دستگیره‌ای که توسط روش‌های قدیمی و تکراری باز شود، چیزی جز مدلی ساده نیست. از طرفی اگر باز شدن آن باعث دردسر باشد یا به سختی کار کند هم نمی‌توان به عنوان دستگیره‌ای لوکس و کاربردی بر روی آن حساب باز کرد. پس بازگشایی با روش‌های پیشرفته و مدرن از ویژگی‌های دستگیره هوشمند لوکس است.

امکانات ویژه

امکانات و قابلیت‌های دستگیره نکته‌ای مهم است که علاوه بر راحتی و رضایت کاربران باعث جلب توجه افراد می‌شود. برای مثال بعضی از مدل‌ها دارای چشمی دیجیتال هستند و به تلفن همراه متصل می‌شوند. مدل‌های دیگری نیز با اتصال به وای‌فای و بلوتوث امکاناتی نظیر اتصال از راه دور را رقم زده‌اند.

طراحی ظاهری شیک

ظاهر محصول در لوکس و مدرن بودن آن تأثیر بسیاری می‌گذارد. در کل دستگیره هوشمند با طراحی ساده و غیرخلاقانه، نمی‌تواند عنوان مدلی شیک و لوکس را یدک بکشد. پس مشخصاً طراحی ظاهری عامل مهمی از ویژگی‌های بارز نمونه‌های لوکس است و با این ویژگی زیبایی فضا تکمیل می‌شود.

کاربردهای متنوع

دستگیره‌های لوکس تنها مختص یک مکان یا یک اتاق نیستند، بلکه در محل‌های مختلفی قابل نصب و استفاده هستند. برای مثال بعضی از افراد به دنبال خرید دستگیره هوشمند لوکس برای ویلای خود می‌باشند، در حالی که عده‌ای دیگر خواهان دستگیره‌ای برای اتاق مدیریت شرکت یا سازمان خود هستند. استفاده از لوکس ترین دستگیره هوشمند، پاسخگوی نیاز تمامی این افراد خواهد بود.

امنیت چندین برابری

کاربرد و اهمیت دستگیره هوشمند لوکس تنها در ظاهر و جلوه آن خلاصه نمی‌شود، بلکه باید با بهره‌گیری از سایر ویژگی‌ها بتواند امنیت کاملی را برای محیط مورد نظر فراهم کند. این امنیت باید نسبت به قفل‌ها و دستگیره‌های معمولی بیشتر باشد. در نتیجه این مورد از مهمترین ویژگی‌های دستگیره هوشمند لوکس است.

این موارد خصوصیات یک دستگیره هوشمند لوکس را تشکیل می‌دهند. البته در بعضی مدل‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری موجب سهولت و رضایت بیشتر کاربران نسبت به این دستگیره‌های هوشمند می‌شود.

قفل هوشمند پاسارگاد؛ لوکس ترین دستگیره هوشمند

قفل هوشمند پاسارگاد؛ لوکس ترین دستگیره هوشمند

دستگیره یا قفل هوشمند پاسارگاد که توسط برند معتبر و مجرب تنسر لاک تولید شده است، به عنوان لوکس‌ترین دستگیره هوشمند شناخته می‌شود. این قفل هوشمند ایرانی برای کاربرد اداری و مسکونی طراحی شده است و با بهره‌گیری از تکنولوژی و فناوری پیشرفته در ساخت، توسط روش‌های تشخیص اثر انگشت، تشخیص خطوط کف دست، تشخیص چهره، کارت و رمز عبور باز می‌شود.

برخورداری از این مزایا در کنار یکدیگر موضوعی کاملاً منحصر به فرد است که تنها در چنین دستگیره یا قفل هوشمند لوکس و خاصی پیدا می‌شوند. البته در مجموع قفل هوشمند پاسارگاد تنها در همین موارد خلاصه نمی‌شود و خصوصیات مهمتری نظیر چشمی دیجیتال، جنس مستحکم، صفحه لمسی، ظاهری شیک، باتری شارژی و سایر موارد مشابه را هم در برمی‌گیرد.

ویژگی های دستگیره هوشمند پاسارگاد

  • روش‌های بازگشایی مختلف:

یکی از اولین و مهمترین خصوصیاتی که این قفل لوکس و پرکاربرد را تعریف می‌کند، روش‌های ایمن و متعدد برای بازگشایی آن است. این قفل دارای چندین روش مختلف شامل تشخیص خطوط کف دست، اثر انگشت، تشخیص چهره، رمز و کارت هوشمند است و کاربر به دلخواه می‌تواند یکی از آن‌ها را به عنوان روش اصلی و همیشگی باز کردن درب در نظر بگیرد. در نتیجه این محصول قفلی کامل و دقیق به حساب می‌آید.

همچنین از آنجایی که کلیه روش‌ها از موارد مطمئن و ایمن هستند، امکان کپی و تقلب کردن برای بازگشایی غیرمجاز وجود نخواهد داشت. از طرفی تمامی این روش‌های بازگشایی برای کاربران به آسانی انجام می‌شود و به منظور باز کردن قفل به انجام اقدام پیچیده‌ای نیاز نخواهد بود.

  • چشمی دیجیتال:

چشمی دیجیتال دیگر ویژگی لوکس و صد البته پرکاربرد قفل هوشمند پاسارگاد به حساب می‌آید. با کمک این چشمی به وضوح و شفافیت می‌توان قبل از باز کردن درب بررسی‌های لازم را انجام داد و به این ترتیب امنیت بیشتری را به وجود آورد.

همچنین جایگزین شدن چشمی دیجیتال قفل هوشمند به جای چشمی‌های قدیمی و تکراری درب یکی دیگر از عواملی می‌باشد که به لوکس و جذاب بودن این محصول افزوده است. البته شایان ذکر است که این مزیت مهم در تمامی قفل‌ها و دستگیره‌های هوشمند وجود ندارد و تنها در مدل‌های ویژه و منحصر به فردی نظیر قفل هوشمند پاسارگاد یافت می‌شود.

  • جنس مستحکم و مقاوم:

این دستگیره هوشمند لوکس از جنس فلز زینک با لایه ضد خش و ضد سرقت ساخته می‌شود. در نتیجه با بهره‌گیری از ویژگی ضد خش خود به حفظ زیبایی و جذابیت ظاهری در گذر زمان منجر می‌شود و با بهره‌گیری از ویژگی ضد سرقت خود به افزایش هرچه بیشتر امنیت منتهی خواهد شد.

پس مشخصاً این محصول از لحاظ مواردی مثل آسیب زدن به بدنه برای ورود غیرمجاز به محل هم در امان خواهد بود. در ضمن سیستم ضد شوک نیز به منظور ایمنی بیشتر در کنار این خصوصیات قرار گرفته است. 

  • صفحه لمسی جذاب:

طراحی جذاب قفل پاسارگاد یکی از مهمترین دلایل تبدیل شدن این دستگیره به عنوان لوکس ترین دستگیره هوشمند می باشد

علاوه بر اینکه صفحه لمسی این قفل هوشمند مجموعاً به افزایش زیبایی آن منتهی شده است، از جنس ضد خش گوریلا بهره‌مند می‌باشد که مقاومت بالایی دارد. ضمناً این صفحه لمسی به استفاده آسان‌تر کمک شایانی خواهد کرد.

  • طراحی لوکس و مجلل:

طراحی مشکی زیبا و لوکس قفل هوشمند پاسارگاد باعث می‌شود تا با هر نوع درب منزل یا اداره همخوانی کامل پیدا کند و جذابیت و منحصر به فردی خود را هرچه بیشتر به رخ بکشد. چنین محصول چشمگیری را تنها می‌توان در اماکنی ویژه با افرادی خاص پیدا کرد.

  • باتری شارژی:

تعدادی از اشخاص با مشاهده بعضی از مدل‌های بی‌کیفیت دستگیره و قفل هوشمند در خصوص قطعی برق و عدم کارکرد آن نگران هستند. با توجه به برخورداری از باتری لیتیوم شارژی، این دردسرها و ایرادات در قفل هوشمند پاسارگاد وجود ندارد. این باتری از قابلیت نگهداری شارژ تا ۶ ماه بهره‌مند است و با این مزیت آسودگی خاطر بیشتری برای کاربران فراهم خواهد شد.

  • منبع تغذیه اضطراری:

اگرچه وجود باتری لیتیوم شارژی به تنهایی از بهترین ویژگی‌ها برای عملکرد مداوم به شمار می‌رود اما وجود مزیت دیگر ورودی میکرو یو اس بی جهت منبع تغذیه اضطراری هم به اطمینان و آرامش بیشتری در خصوص استفاده از این محصول منتهی می‌شود. همچنین وجود قفل مکانیکی برای مواقع ضروری به طور کلی احتمال پشت در ماندن را از بین خواهد برد.

  • امنیت بسیار بالا:

در نهایت تمامی ویژگی‌های قفل هوشمند پاسارگاد به منظور ایجاد امنیت بسیار بالا بوده‌اند و سیستم امنیتی دو مرحله‌ای هم در کنار روش‌های ورود مطمئن به تکمیل شدن این دستگیره هوشمند منجر می‌شود.

در انتها شایان ذکر است که مزایا و خصوصیات پرکاربرد قفل هوشمند پاسارگاد تنها در موارد مذکور خلاصه نشده است. موارد مهم دیگری نظیر گارانتی، تنظیم رمزنگاری و توابع خیالی، منو مدیریتی جهت شخصی سازی، موتور تماماً اتوماتیک ژاپنی و پردازنده و حسگر اروپایی در خصوص این قفل وجود دارد که هر یک به نحوی به ارزش و لوکس بودن آن اضافه کرده‌اند.

سوالات متداول در مورد لوکس ترین دستگیره هوشمند

درحال حاضر لوکس ترین دستگیره هوشمند را باید قفل هوشمند پاسارگاد نامید که در میان اهالی صنعت قفل به قفل جادویی مشهور است. این قفل ویژگی های منحصربفردی دارد که آن را به شایستگی صاحب عنوان لوکس ترین دستگیره هوشمند نموده است.

شاید در نگاه اول قیمت دستگیره های هوشمند لوکس کمی گران به نظر برسد اما باید به این موضوع توجه نمود که در قبال پرداخت هزینه، چه امکاناتی دریافت خواهید نمود. دستیابی به امنیت بالا، ظاهر زیبا و امکانات فوق العاده به خوبی نشان می‌دهد که پرداخت هزینه برای خرید لوکس ترین دستگیره هوشمند، اقدامی عاقلانه خواهد بود.

برای پی بردن به امنیت لوکس ترین دستگیره هوشمند، باید به این موضوع توجه شود که قفل مجهز به سیستم های امنیتی دو مرحله‌ای، سیستم ضد هک و سیستم ضد شوک الکتریکی است. با این تفاسیر هیچ شخصی به غیر از افراد مورد اعتماد نمی‌توانند به محل موردنظر دسترسی داشته باشند.

خرید لوکس ترین دستگیره هوشمند

خرید قفل پاسارگاد به عنوان لوکس‌ترین دستگیره هوشمند، بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت این قفل کاربردی می‌توانید با کارشناسان تنسر لاک تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان این کارشناسان بهره مند شوید.