قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی تنسر لاک

 

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی تنسر لاک و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید کالا از این فروشگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود درباره تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی تنسر لاک به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس‌ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید، لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات این وب‌سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی تنسر لاک می‌باشد.

در صورتی که تنسر لاک به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید برای تحویل سفارش به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را لغو نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت ۰ ریال محاسبه خواهد شد. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

گارانتی و شرایط برگشت کالا

کلیه محصولات تنسر لاک شامل ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می‌شوند؛ مشروط بر این که:

  1. نصب دستگیره توسط نصاب مجموعه انجام شود.
  2. در صورت نصب توسط سایر افراد، فیلم دستگیره در حال فعالیت برای ما ارسال شود تا از نصب صحیح دستگاه اطمینان یابیم.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق شماره تماس‌های درج شده در سایت به دفتر مرکزی فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

نحوه پرداخت وجه

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی و ارتقای سطح امنیت، کلیه پرداخت‌ها از طریق درگاه پرداخت بانکی انجام می‌شود.

مدت زمان تحویل

سفارشات در تهران با در نظر گرفتن ساعات کاری، حدود ۲ ساعت و در شهرستان توسط تیپاکس و کالارسان ارسال می‌گردد. این زمان برای ارسال به شهرستان‌ها حدود  ۲۴ ساعت می‌باشد.

روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات

چنانچه به دلایل فنی و یا غیرقابل نصب بودن، دستگیره نصب نشده باشد، وجه آن مسترد خواهد شد‌. لازم به ذکر است که از لحظه نصب تا پایان مدت زمان گارانتی، چنانچه دستگاه توسط شخصی به غیر از کارشناسان شرکت، باز و یا مورد تعمیر و بازدید قرار گیرد، از گارانتی خارج خواهد شد.